SHARM EL SHEIKH’TE DALIN

Kızıldeniz’in büyüleyici kristal sularında dalış yapıp, batıklarını deneyimleyip 1200 tür’de deniz canlısını gözlemleme fırsatı.

Sina Yarımadası son on yılda dünyanın en popüler dalış bölgelerinden biri olmuştur ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen dalgıçların gözdesi olmayı sürdürmektedir. Fantastik sualtı görüş mesafesi, kristal berrakığındaki suları, mercan bahçeleri ile 1200’ün üzerindeki marina tür çeşitliliği, sadece Kızıldeniz’de yaşayan bir çok tür ile size büyüleyici dalış imkanları sunmaktadır. Dünyaca ünlü batıklardan olan SS Thistlegorm, Ghiannis D, Dunraven’in yanı sıra daha bir çok batığa ev sahipliği yapmakta ve Ras Mohamed Ulusal Parkı ve Tiran Boğazı’ndaki pelajik yaşamın çok olduğu resifleri ile dünyanın en iyi dalış bölgelerinden biri olmayı sürdürmektedir.

Scuba Dalış Hizmeti

Dive Africa, 1998 yılından beri faaliyet gösteren, onsekiz yıl boyunca dalış hizmeti vermeyi bir zevk olarak yapan ve güvenliği her zaman ilk planda tutmaktan onur duyan, çevre bilincine sahip olmakla kalmayıp bu bilinci yaymayı hedef almış tüplü dalış hizmetleri sunan PADI Dalış Merkezi’dir. 2016 yılı ile Anthias Divers ile operasyonal birleşime gitmiştir.

Anthias Divers, Hilton Fayrouz otel’in içerisinde yer almakta, Kızıldeniz’de 15 yıldan fazla hizmet vermektedir.

Dalış merkezimiz, kıyıdan ve tekneden rehberli günlük dalış, dalışlı mavi tur, dalış ekipmanı kiralama, şnorkel turları, Padi Kurs hizmetleri vermektedir.