Liveaboard

Liveaboard

Introduction

Kızıldeniz sizi, Sina dağları ve Sina çölü ile çevrelenmiş bir deniz ile sizi büyülüyor. Uzun ve dar bir coğrafik yapıya sahip olan Kızıldeniz’e akan herhangi bir nehir olmamasıyla beraber Hint okyanusundan gelen hafif bir akıntı vardır. Tüm bu faktörler çok belirgin koşullar oluşturmuştur. Bu koşullar deniz suyunun çok tuzlu olması ve Kızıldeniz’e özgü deniz canlılarının olmasını sağlamıştır.

King Snefro filosu ile safarilerimize katılarak bu sualtı cennetini keşfedebilirsiniz. Günlük dalış tekneleri ile ulaşılamayan hala bozulmamış ve doğallığını koruyan dalış bölgelerinde dalış yapabilirsiniz. Kızıldeniz’in en iyi dalış noktalarını içeren 3 ile 7 günlük safari programlarımızdan birini seçerek, konforlu teknelerimizde safarinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Hayal edin! Sabah kalktığınızda kahvenizi için, dalış ekipmanınızı kuşanıp, günün ilk dalışı için Kızıldeniz’in kristal sularına atladığınızı. Zamanınızı, dalış, dinlenme, güneşlenme, kitap okuma ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak için harcayın! Gece dalışından sonra üst güvertede, milyonlarca yıldızla kaplı gökyüzünün altında biranızı ya da soğuk içeceklerinizi içerek, safaride edindiğiniz yeni arkadaşlarınızla hikayelerinizi paylaşın. Hayal etmeye başlayın!

Safari fiyatlarımız için lütfen, tıklayınız

Mavi Tur Rotaları

Tüm mavi tur rotalarımızda, daima dalış bölgeleri çeşitliliğini zengin tutmaktayız. Böylece safari programınız boyunca, Kızıldeniz’İn harikalarını keşfetmek için daha fazla alternatifiniz olacak ve çeşitliliğin size sunduğu sualtı zenginliklerinden keyif duyacaksınız.

Deniz ve hava koşulları Kızıldeniz’da sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Genel olarak aşağıdaki rotalar’da hangi dalışları programa dahil olduğu yazılmıştır. Hava durumuna göre hangi dalış bölgesine, hangi gün dalınacağında değişiklikler olabilir. Teknedeki dalıcıların isteklerine, hava ve deniz koşullarına göre değişiklikler olabilmektedir.

İlk dalışı yaptıktan sonra, teknedeki tüm müşterilerimiz, kaptan ve dalış rehberleri birlikte rotanın geri kalan kısmı için plan yaparlar.

Tüm Mavi Tur Rotaları aşağıda isimleri ile yer almaktadır, detaylı bilgi için lütfen üzerlerine tıklayınız.

Kuzey Marina Parkları – Ras Mohammed, Ras Abu Galum & Ras Mamlah (7 Gün)
Sinai Batıkları – Kuzey Rotası (7 Gün)
Sinai Klasik – Kuzey Rotası (7 Gün)
Mini Safari – Ras Mohammed, SS Thistlegorm, Tiran Boğazı (4 Gün)
Mini Safari – Ras Mohammed, SS Thistlegorm (3 Gün)
Mini Safari – Ras Mohammed, Tiran Boğazı (3 Gün)
Mini Safari – Tiran Boğazı (3 Gün)

Dalış bölgeleri ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

TEKNELER

Dive Africa Sharm, Dalışlı Mavi Tur Programları için King Snefro Filo’su ile ortaklaşa çalışmaktadır. King Snefro Filo’sunun altı yüksek standartlı safari teknesi ile Kuzey Kızıldeniz’in en güzel dalış bölgelerini içeren safari dalış programları düzenlemekteyiz. Gerek gruplar için, gerekse bireysel rezervasyonlar için en iyi konfor ve servis beklentilerinizi karşılamaktayız.

Tekneler tamamı ile en üst seviyede konfor, güvenlik ve birinci sınıf servis sağlamak üzere estetik bir biçimde inşa edilmiştir. Tüm kabinler kendi özel tuvalet ve duşuna sahip olmasıyla beraber, tüm tekneler zodyak, elektrik sistemi, klima, salon, güneşlenme salonu, kompresor gile donatılmıştır.

Tekneler hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tekne isimlerinin üzerlerine tıklayınız.

Tekneler hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tekne isimlerinin üzerlerine tıklayınız.

Snefro Love
Snefro Spirit
Snefro Target
Snefro Pearl
King Snefro 3
King Snefro 5
King Snefro 6Mavi tur program tarihleri için lütfen, lütfen tıklayınız.
Dalışlı mavi tur için ihtiyacınız olacak yardımcı bilgiler için buraya tıklayınız.
 

Rezervasyon ya da detaylı bilgi almak için lütfen Sharm Online Booking ile iletişime geçiniz.