[rev_slider slider1]

Biliyor musunuz?

Sharm el Sheikh'te neler yapmak istersiniz? Tatilinizi bizimle programlayın ve size istediğiniz tatili sunalım.

Mısır'ın En Ünlü 5 Yemeği

Bir ülkeyi ziyaret edip de yöresel yemeklerinin tadına bakmadan gitmek olur mu? İşte size Mısır’ın en ünlü beş yemeği…

Devamını oku

Farsha

Son iki yıldır Sharm el Sheikh’e gelip de ziyaret ettikleri mekanlar için de Farsha’yı içeceren turistlere, en etkilendiğiniz mekan neresi diye sorsak, tartışmasız olarak Farsha olacaktır.

Devamını oku

OPEN WATER KURSU’NUZA YARDIMCI 8 MADDE

Dalış kursuna başlayarak, dalış dünyasına adım atacaksınız, fakat kursla ilgili ya başaramazsam diye tedirginlik var içinizde! İşte bu 8 madde kursunuzda size yardımcı olacaktır.

Devamını oku

Sharm'da Gece Dalışı

Gece dalışı,  sizi Sharm’a kadar getiren Kızıldeniz’in büyülü sualtını çok daha farklı bir ışık ile apayrı bir dünyaymışçasına yeniden keşfetmek istemez misiniz? İşte Sharm’da gece dalışı…

Devamını oku

Sharm el Sheikh'i keşfedin

Sharm el Sheikh'i bizimle keşfedin, Sharm'ın en popüler günlük gezilerinin keyfini çıkarın.

Servislerimiz

Biz Çöl ve denizin buluştuğu yerde yaşamaktan mutluluk duyan, uzun yıllardır Sharm El Sheikh'ten hizmet tecrübesi ile dalış ve çöl programları üzerine uzmanlaşmış, her biri yaptığı işe tutkuyla bağlı olan, müşterilerine en iyiyi sunup tatillerini unutulmaz kılan bir takıma sahibiz..

 

Liveaboard

King Snefro Filo’sunun altı yüksek standartlı safari teknesi ile Kuzey Kızıldeniz’in en güzel dalış bölgelerini içeren safari dalış programları düzenlemekteyiz

Günlük Dalış

Kıyı resifimizden yapılan dalışlar veya tekne ile Ras Mohammed Milli Parkı ve Tiran Boğazı gibi değişik bölgelere yapılan dalışlar ile her seviyeden dalgıca uygun hizmetlerimizi misafirlerimize göre paket turlarla şekillendiriyoruz.