Sharm Online Booking Nedir?

das_logo1Dive Africa, 1998 yılından beri faaliyet gösteren, ondört yıl boyunca dalış hizmeti vermeyi bir zevk olarak yapan ve güvenliği her zaman ilk planda tutmaktan onur duyan, çevre bilincine sahip olmakla kalmayıp bu bilinci yaymayı hedef almış tüplü dalış hizmetleri sunan PADI 5 Yıldızlı Eğitmen Yetiştirme (IDC) Merkezi’dir

15391084_128349240987556_2883631467270955735_n2016 yılı itibari ile operasyonal olarak Anthias Divers ile birleşmiş. Anthias Diver 15 yıldan uzun bir zaman Kızıldeniz’de dalış hizmetleri veren 5 yıldızlı Padi Dalış Merkezi’dir. Naama Bay’de Hilton Fayrouz Resort’un içinde yer almaktadır. Dalış merkezimizde günlük rehberli tekne ve kıyı dalış turları, günlük Dabab ve Nabq dalış turları, Ras Mohamed dalışlı kamp turları, dalışlı mavi tur, ekipman kiralama, şnorkel turları, Padi ve Teknik dalış kursları ve günlük Teknik Dalış turları düzenlemektedir.

Hizmetlerimiz

Siz uçak biletinizi alın, tatilinizi hayal edin ve biz hayalinizi planlayalım.

Sharm'da Günlük Aktiviteler

Kızıldeniz’de yer alan sualtı’nın büyüleyiciliği ile ilgili Sharm el  Sheikh’te dalış’tan kalan vakitlerinizde neler yapabilirsiniz…

 

Devamını Oku

Liveaboard

King Snefro Filo’sunun altı yüksek standartlı safari teknesi ile Kuzey Kızıldeniz’in en güzel dalış bölgelerini içeren safari dalış programları düzenlemekteyiz.

 

Devamını Oku

Scuba Diving

Dalış merkezimizde günlük rehberli tekne ve kıyı dalış turları, günlük Dabab ve Nabq dalış turları, Ras Mohamed dalışlı kamp turları, dalışlı mavi tur, ekipman kiralama, şnorkel turları, Padi ve Teknik dalış kursları ve günlük Teknik Dalış turları düzenlemektedir.

 

Devamını Oku

Konaklama

Dalış paketiniz konaklama da içersin derseniz, Hilton markasının güvencesi altında dalış paketlerinize konaklama da dahil ediyoruz. Üstelik ön-ödemesiz.

 

Devamını Oku
18 YILLIK GEÇMİŞ
6 SAFARİ TEKNESİ
5 YILDIZLI KONAKLAMA

 

365 GÜN DALIŞ

Çalışma Ortaklarımız

 • 30 yılı aşkın deneyim ile safarilerinizde en iyi hizmeti sunmak,evinizde hissettirmek ve tatilinizi en iyi anılarla hatırlamanız için varız.

  King Snefro

  Red Sea
 • Anthias Divers, Hilton Fayrouz'da 15 yıllık bir geçmiş ile hizmet veren Padi 5 yıldızlı Dalış Merkezi'dir.

  Anthias Divers

  İstanbul
 • Otel konaklamalı dalış paketleriniz 4 farklı otel alternatifi ile Hilton markasının güvencesi altında.

  Hilton

  Egypt